AVG Family Safety

İnternet filtresi
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut < 1 MB
  • Version 2.0.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma AVG MOBILE TECHNOLOGIES LTD
AVG Family Safety Internet Explorer üzerinde çalışan, sakıncalı sitelere girişi engelleyen bir aile güvenlik filtresidir.
AVG Family Safety Internet Explorer üzerinde çalışan, sakıncalı sitelere girişi engelleyen bir aile güvenlik filtresidir.

İnternet dünyasının faydalarını saymakla bitiremeyiz. Bugün hemen hemen bütün işlerimizi internet üzerinden kolayca halledebiliyoruz. Fakat bunun yanında bazı sakıncalı özellikleride beraberinde barındıran bir dünya. Ailemizin ya da çocuklarımızın girmesini istemeyeceğimiz siteler mevcut. İşte AVG Family Safety uygulaması sayesinde ailenizi bu sitelerden uzak tutabilirsiniz. Zaten mevcut olan sakıncalı içerik barındıran bir site haritası mevcut uygulamada. Ama eğer dilerseniz bu listeden sizin sakncalı bulmadığınız siteleri çıkartabilirsiniz ya ada bu listeye yeni siteler ekleyebilirsiniz.

Ayrıca Wi-Fİ ve mobil internet bağlantısı ile çalışan uygulama sayesinde, bilgisayarınızdan ya da başka bir mobil cihazdan telefonunuzda yapılan çevrimiçi etkinleri takip edebilirsiniz.

Web geçmişini ve yer imlerinin kayıt altına alındığı uygulamada geçimişi görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle çocuklarını, aileni ve hatta kendinizi bu sitelerden gönül rahatlığı ile koruyabilirsiniz.
Daha Fazla Göster
AVG Family Safety indir